TeknolojiYaşam

İnternetten özel ders verip gelir elde etmek

İnternetten Özel Ders Verip Gelir Elde Etmek

Evet yanlış duymadınız internet üzerinden ek ders vererek gelir elde edebilirsiniz. Bu iş fikri daha çok öğretmenlerin dikkatini çekecek. Okul dışında evde boş kaldığınız anlarda hem öğrencilere faydalı olup ek ders verirsiniz hemde ek gelir elde edebilirsiniz.

İlan Verin!

Bildiğiniz gibi özel ders vermek isteyen insanların çoğu özel ders verdiklerine dair kağıtlar çıkartarak duvarlara asarlar ve öğrencilerini beklerler. Sizde internet ortamını bir ilan panosu olarak düşünün ve eğitimle ilgili sitelerden tutunda eğitimle ilgili paylaşım yapan sosyal ağlara kadar pek çok alanda kendinizi tanıtan özel ders resimleri hazırlayın. Hazırladığınız afişleri, resimleri be bilgileri yayınlamanızla birlikte öğrencileriniz artacaktır.Bu iş fikrini nasıl yapabilirim diyorsanız üç yoldan evde ek ders verebilirsiniz.

Kendinize Blog Açın!

Bunlardan ilki kendinize bir blog sayfası açmak. Bu sayede daha fazla öğrenciye ulaşma imkanı elde edeceksiniz. Blogunuzda örnek çalışmalara yer verebilir intrenet üzerinden size ulaşan kişilere ek ders hizmeti verebilirsiniz. Bu sayede tanınan bir blog sahibi olabilirsiniz.

Özel Platformlara Üye Olun!

Özel ders vermenin yollarından bir tanesi de bu amaçla açılmış platformlara üye olmak. Bu tarz forum yada sitelere üyelik açarak ders almak isteyen kişilerin bu site üzerinden size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Derslerini dilerseniz evlerde yada internet üzerinden de verebilirsiniz.

Özel Ders İsteyenlerle İletişim Kurun!

İlan verilen sayfaları ziyaret ederek iletişim üzerinden özel ders almak isteyen kişilere ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu